slider-8-5-Magnite

با کیسه های هوای استاندارد دوگانه برای ایمنی راننده و سرنشین، ایمن و ایمن بمانید.

slider-8-4-Magnite

برای جلوگیری از چرخش چرخ در زمین های لغزنده و شل، همیشه شرایط سخت را با حداکثر کشش کنترل کنید.

slider-8-3-Magnite

این SUV که به کنترل دینامیکی خودرو (VDC) مجهز شده است، کنترل فوری در زمین‌های سخت، جاده‌های ناهموار و پیچ‌های تیز را به دست می‌آورد و با خیال راحت پیشروی می‌کند.

slider-8-2-Magnite

جاده ای پر از شگفتی ها با دو سیستم ایمنی بصری در نیسان مگنیت – ABS و EBD هرگز نمی تواند یک تهدید باشد.

slider-8-1-Magnite

نبردهای سربالایی را فراموش کنید. با استفاده از دستیار استارت قابل اعتماد نیسان مگنیت در سراشیبی، بدون ترس از عقب نشینی، با ثبات و استوار رانندگی کنید.

slider-7-1-Magnite

صاف ترین راه را برای خلاص شدن از شر دردسرهای پارکینگ خود تجربه کنید. با بهترین نمایشگر نمای اطراف در کلاس خود، دید 360 درجه پرنده از محیط اطراف خود دریافت کنید.

slider-7-2-Magnite

در صفحه نمایش TFT 17.78 سانتی متری، با تمام اطلاعات رانندگی، ویژگی های ایمنی و موارد دیگر، اعتماد به نفس و تمرکز بیشتری داشته باشید.

slider-7-3-Magnite

دیگر خبری از کابل نیست. دیگر زحمتی نیست چه برای ناوبری یا شیار در حال حرکت باشد، با Android Auto و Apple CarPlay به صورت بی سیم به صفحه نمایش لمسی 8 اینچی درجه یک کاملاً هم سطح متصل بمانید.

slider-6-1-Magnite

به سادگی احتراق را در نیسان مگنیت روشن کنید و قدرت موتور 1.0 لیتری HRA0 را در SUV تجربه خواهید کرد.

slider-6-2-Magnite

CVT نیسان مگنیت، خواه از ترافیک سپر به سپر یا بزرگراه های طولانی و پر پیچ و خم باشد، برای تجربه رانندگی بی دردسر، روان و مفرح، قدرت را ارائه می دهد. همچنین در جعبه دنده دستی برای کسانی که دوست دارند کنترل داشته باشند موجود است.