slider5-5-sunny

صدای بلوتوث به شما امکان می دهد موسیقی مورد علاقه خود را از تلفن هوشمند سازگار خود پخش کنید، در حالی که اطلاعات آهنگ را مستقیماً در مقابل شما نشان می دهد.

slider5-6-sunny

در حین رانندگی از مصرف سوخت خود مطلع باشید. از kpl فعلی تا میانگین kpl تا نمودارهای آموزنده، همیشه می‌دانید که چقدر کارآمد رانندگی می‌کنید.

slider5-4-sunny

هشدارهای مربوط به ویژگی‌های ایمنی پیشرفته مانند هشدار نقاط کور موجود، درست در اینجا نمایش داده می‌شوند.

slider5-3-sunny

صفحه نمایش تمام رنگی موجود را می توان برای نمایش همه چیز از سرعت سنج شما (در اینجا نشان داده شده) گرفته تا لیست های پخش و تاریخچه مصرف سوخت سفارشی کرد. فقط با دکمه های روی فرمان به اطلاعاتی که می خواهید بروید.

slider5-2-sunny

با Android Auto برای SUNNY خود بدانید کجا و چه زمانی می روید. Google Maps™ به شما کمک می کند تا به قرار بعدی خود پیمایش کنید، در حالی که Google Assistant شما را در بالای برنامه خود نگه می دارد. با استفاده از صدها فرمان صوتی موجود، آهنگی را انتخاب کنید، مقصد خود را تغییر دهید، یا با دستانتان روی فرمان به متنی پاسخ دهید.

slider5-1-sunny

مردم برای دیدن؟ مکان هایی برای بودن؟ فقط از سیری بپرسید. Apple CarPlay® که به کنترل صوتی Siri® مجهز است، مخاطبین شما، برنامه‌های پیام‌رسانی مورد علاقه، فهرست‌های پخش Apple Music®، Apple Maps و موارد دیگر را به SUNNY شما می‌آورد. به سادگی iPhone® سازگار خود را وصل کنید و بروید.