نیسان مگنیت

فراتر از معمولی

NISSAN MAGNITE

ظرفیت موتور

حداکثر سرعت

سیلندر

آینده ای جسورانه در نیسان مگنیت جدید در انتظار شما است، خطوط قوی و طراحی پویا آن به هر کجا که می روید، ذهن شما را به خود معطوف می کند. مهم نیست کجا می خواهید بروید، با سبکی به آنجا خواهید رسید. وارد شوید و کنترل را در دست بگیرید.

تکامل SUV کامپکت

جسورانه! از هر زاویه.

جسور باشید، جسور باشید، تغییر دهنده بازی باشید. نیسان مگنیت جدید باز تعریف می‌کند که یک SUV جمع‌وجور می‌تواند باشد – مملو از فناوری پیشرو در صنعت و طراحی منحصر به فرد برای راه‌اندازی، دلیلی وجود ندارد که منتظر بمانید تا پشت فرمان بنشینید.

جسورانه! از هر زاویه.

از چرخش سرها، چشمان کنجکاو، و گردن های خروشان لذت ببرید… شما بحث شهر پشت فرمان نیسان مگنیت خواهید بود. این SUV شهری قدرتمند و پویا سطحی از اعتماد به نفس را در شما ایجاد می کند که نمی دانستید دارید.

فضای شما سبک شما

یک SUV جمع و جور به معنای فضای داخلی جمع و جور نیست. فضای داخلی نیسان مگنیت جدید حول محور راننده طراحی شده است که ترکیبی عالی از تکنولوژی، پرداخت های با کیفیت و فضا را به شما ارائه می دهد.

سبک بیشتر. عملکرد بیشتر.

این شاسی بلند شهری جمع و جور که تا آخرین جزئیات ساخته شده است، به خوبی تنظیم شده است تا تجربه رانندگی یکپارچه را به شما ارائه دهد. آرام بنشینید، تلفن هوشمند خود را همگام کنید، فرمان اسپرت را در دست بگیرید و با خیال راحت مالک خیابان ها شوید.

گوشی خود را وصل کنید عوامل حواس پرتی را قطع کنید

با NissanConnect، قلب و روح Nissan Intelligent Mobility، با Magnite خود یکی شوید. سیستم اطلاعات سرگرمی لمسی 8 اینچی دنیایی از فناوری را در دسترس شما قرار می دهد. با Apple CarPlay و Android Auto داخلی، بدون توجه به اینکه درایو شما را به کجا می برد، از اتصال یکپارچه لذت خواهید برد.

داخلی تصفیه شده

مشخصات مدل واقعی ممکن است متفاوت باشد.

امنیت

رانندگی بدون نگرانی را فعال کنید و فناوری های حفاظتی پیشرفته را کشف کنید.

فضای بیشتر. بیشتر سرگرم کننده.

بدون استرس در مورد جایی که همه چیز قرار است جا بیفتد، سفرهای جاده ای را انجام دهید، با 336 لیتر فضای صندوق بار می توانید آن مقدار کمی اضافی (و مقداری) را بدون مراقبت در دنیا بسته بندی کنید. فضاهای ذخیره ابزار پویا به این معنی است که می توانید راحت بنشینید و از هر سفری لذت ببرید – مکان هایی برای بودن دارید. نیسان مگنیت جدید شما را بدون زحمت به آنجا می رساند.

حالا شما در حال حرکت هستید

رانندگی با موتور انقلابی HRA0 که قدرت پویا 74 کیلووات را تولید می کند، دیگر مانند قبل نخواهد بود. رانندگی سریع، کارآمد و هیجان انگیز را در نیسان مگنیت جدید تجربه کنید.

نوآوری که شما را به حرکت در می آورد

Tech Ingenuity هسته اصلی چیزی است که نیسان مگنیت جدید را به کراس اوور SUV شهری کامل تبدیل می کند. مملو از نوآوری هایی است که تجربه رانندگی شما را کارآمدتر، آسان تر و لذت بخش تر می کند. دنیا ثابت نمی‌ماند، بنابراین پیشرفت شما نیز نباید باشد.

ایمنی پیشرفته را تجربه کنید

سفر هر چه که باشد، هر کجا که شما را ببرد، نیسان مگنیت جدید به گونه ای طراحی شده است که شما را بدون توجه به شرایط رانندگی در ایمنی کامل به آنجا برساند.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت نامی خودرو می باشد.