نیسان قشقایی

فراتر از معمولی

NISSAN QASHQAI

قدرت

در سال 2006 در اروپا، QASHQAI با ترکیبی از جمع و جور بودن هاچ بک و عملی بودن SUV پیشگام این کراس اوور بود. اکنون با قشقایی کاملاً جدید آشنا شوید که با نورپردازی تیز LED و رینگ های آلیاژی خیره کننده، موضعی جسورانه نشان می دهد. QASHQAI با فضای داخلی جادار خود در بدنه ایرودینامیک و جمع و جور، بار دیگر چشم اندازی جدید به بازار SUV های کوچک ارائه می کند.

طراحی زیبا

طراحی قشقایی کاملاً جدید از استودیوی طراحی اروپایی نیسان در لندن، انگلستان گرفته شده است. اگرچه قشقایی هنوز بدون تردید وجود دارد، اما این نسل سوم عضلانی تر، تیزتر و مدرن تر است.

داخلی

فرمان دهی راحتی

کابین QASHQAI کاملاً جدید، متصل، راحت و فرمان‌دهنده، استانداردهای بخش جدیدی را برای احساس ممتاز، طراحی متمایز و قابلیت استفاده پیشرفته ایجاد می‌کند. با ایجاد یک محیط اطمینان بخش و آرام، از نورپردازی محیط سفید جدید در سرتاسر کابین با بهبود دید همه جانبه استفاده می شود تا به رانندگان حسی عالی از محیط خود بدهد.

تحرک هوشمند نیسان

انبوهی از قابلیت تحرک هوشمند نیسان موجود در QASHQAI کاملاً جدید باعث می شود در هر سواری احساس اعتماد به نفس و اتصال بیشتری داشته باشید. شما با آگاهی بیشتر رانندگی خواهید کرد و در صورت نیاز با کمک پشتیبانی می‌شوید.

قشقایی را کاوش کنید

با تماشای راهنماهای ویدیویی ما در اینجا درباره قشقایی کاملاً جدید بیشتر بدانید.

درایو کمکی

فناوری پیشرفته به شما کمک می کند

Nissan Intelligent Mobility باعث می شود در هر سواری احساس اعتماد به نفس و ارتباط بیشتری داشته باشید. با آگاهی بیشتر رانندگی خواهید کرد و در صورت نیاز با کمک پشتیبانی می‌شوید.

صاحب قشقایی شمایید

وقتی با نیسان سرویس می‌کنید، می‌توانید اطمینان داشته باشید که تحت پوشش قول مشتریان نیسان ما هستید. درباره خدمات با قیمت محدود نیسان و گزینه‌های طرح تعمیر و نگهداری پیش‌پرداخت ما بیشتر بیاموزید.

اتصال

به دنیای اطراف خود متصل شوید

با اتصال نیسان، دنیای شما در دستان شماست. همچنین با استفاده از صدای شما قابل کنترل است، اتصال پیشرفته تلفن هوشمند و شارژ بی سیم شما را به طور یکپارچه با دنیای اطراف خود در ارتباط نگه می دارد.

لوازم جانبی اصلی نیسان

ماجراجویی آخر هفته شما در انتظار است

نیسان QASHQAI خود را با طیف وسیعی از لوازم جانبی اصلی نیسان که برای افزودن سبک، عملکرد و محافظت طراحی شده اند، شخصی سازی کنید.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت نامی خودرو می باشد.