نیسان سیلفی

فراتر از یک خودروی معمولی

NISSAN SYLPHY e-Power

فراتر از یک خودروی معمولی

NISSAN SYLPHY e-Power

رو به جلو حرکت کن ، ورزش و هنر را در تمام جزئیات به کار ببرید، حس قدرتمندی و جنبش را در طراحی هر انحنای این خودرو لمس کنید. با الهام از سپر ایمنی استاندارد 360 درجه نیسان اعتماد به نفستان را افزایش دهید. این شما هستید که در هر بازی برنده هستید.

فریم داخلی ماورایی

این فضای داخلی الهام ‌بخش تعامل است ، از مواد نرم بکار رفته در رودریها  و داشبورد گرفته تا دوخت‌های هنرمندانه و صندلی‌های چرمی .

مونروف بزرگ را باز کنید و از هوای تازه در روز یا ستارگان در شب لذت ببرید.

با استفاده از پنل های کنترلی ساده و لمسی و همچنین صفحه‌نمایش لمسی با کیفیت بالا، به حفظ تمرکز خود در جاده‌ ها هنگام رانندگی کمک کنید.

نیسان سیلفی با دریچه های هوای ساخته شده به رنگ  کروم مات که الهام گرفته شده از GT-R هستند خودنمایی میکند.

هیجان و کارایی - شما شایسته هر دو هستید

شما تمام جزییات یک رانندگی هیجان انگیز را حس میکنید. یک ایستایی و چسبندگی کامل را در تمام شرایط برای اتصال واقعی به جاده تجربه میکنید. سیستم تعلیق عقب مستقل اسپرت که می تواند کمک کند به ثبات شما در چاله ها و نقاط ناهموار. موتوری پرقدرت که هر آنچه را که میخواهید به شما ارائه میدهد. همه این شاخصه ها به علاوه راندمان سوخت بهینه قابل توجه را  فقط میتواند از یک سیلفی انتظار داشته باشید.

سپر ایمنی استاندارد 360 درجه نیسان

سپر ایمنی استاندارد 360 درجه نیسان بخشی از Nissan Intelligent Mobility محسوب میشود. ویژگی‌هایی که روبروی شما ، پشت سرتان و همچنین اطرافتان را نظارت کرده  و می‌توانند برای حفظ امنیت شما وارد عمل شوند. ویژگی‌های الهام بخش زیر همگی در کلیه خودروهای سیلفی استاندارد میباشند.

  • ترمز اضطراری خودکار با تشخیص عابر پیاده
  • ترمز چرخهای عقب اتوماتیک
  • هشدار تصادف از عقب
  • هشدار نقطه کور
  • هشدار خروج از خط
  • سیستم نور بالا اتوماتیک

تطبیق پذیر با همه برنامه های شما

سیلفی با صندوق عقب عریض و قابل دسترس ، صندلی‌های عقب با تقسیم 60/40 برای جاساز نمودن وسایل بلند مانند چوب اسکی ، همچنین همه مدل‌های سیلفی دارای سه درگاه USB برای شارژ آسان دستگاه‌های سازگار هستند و در برخی مدل ها همچنین یک اتصال USB فوق العاده سریع وجود دارد.

در NissanConnect®  با  Wi-Fi Hotspot Sylphy خود را به یک Wi-Fi Hotspot قدرتمند تبدیل کنید و به سرنشینان اجازه دهید مستقیماً از طریق SYLPHY  به فضای مجازی وارد شوند.

کیلومتر شمار دیجیتالی

نمایشگر ابداعی Advanced Drive-Assist™ در دسترس شماست. پنل کیلومترشمار 7 اینچی تمام رنگی امکان نمایش هر چیز مورد نیاز از لیست های پخش گرفته تا مصرف سوخت را به شما نشان میدهد.

اطلاعات تماس

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت نامی خودرو می باشد.

خودرو ها